Koncert Mariah Carey, Tauron Arena Kraków (11.04.2016 r.) – fotorelacja!

„One sweet day” z głosem anioła… – tak najkrócej mógłbym podsumować koncert, który 11 kwietnia 2016 r. dała w Krakowie (lokalizacja: Tauron Arena Kraków) jedna z moich muzycznych ulubienic – Mariah Carey.

Widowisko gwiazdy odbyło się w ramach trasy, której nadano nazwę: „The Sweet Sweet Fantasy Tour”. Moją fotorelację z koncertu możecie obejrzeć na fanpage’u bloga na Facebooka. Galeria zdjęć z koncertu: zobacz.

Niektórzy twierdzą, że wokalistka nie jest już w wyśmienitej formie… Jeżeli to prawda, to po krakowskim koncercie, a w szczególności po cudownie wyśpiewanych przez nią flagowych balladach, boję się pomyśleć, jak Mariah wypadała wokalnie, gdy była w szczytowej formie. Dziękuję jej za piękne muzyczne doznania, moc wzruszeń i za potężny, imponujący i cudowny głos, którym wypełniała wszystkie zakamarki krakowskiej sali widowiskowej.

Wybrane zdjęcia w facebookowej fotorelacji:

Setlista:
„Fantasy (Def club mix)”
„Emotions”
„My all”
„Always be my baby”
„I’ll be there” (feat. Trey Lorenz & mały Michael Jackson z telebimu)
„Rock with you” (solo: Trey Lorenz)
„Touch my body”
Set R&B: „I know what you want” / „Obsessed” / „It’s like that” / „Shake it off” / „Loverboy” / „Heartbreaker (Desert Storm remix)” / „Heartbreaker (radio edit)”
„Against all odds (take a look at me now)”
„One sweet day” (feat. Trey Lorenz & …)
„When you believe” (feat. Whitney Houston z telebimu)
„Hero”
„We belong together”
„Without you”
(+ na koniec fragmenty puszczonego w tle „Butterfly”)

Pozwólcie, że filmy z ulubionymi balladami zachowam dla siebie…

Koncertowo rok 2016 zaczął się dla mnie znakomicie – od koncertów dwóch wielkich głosów, które pokochałem lata temu. Najpierw w Walentynki zaśpiewała dla mnie Edyta Górniak (zobacz fotorelację), a w kwietniu – Mariah. Szczerze wątpiłem w to, że drugą z wymienionych pań kiedykolwiek usłyszę na żywo. Marzenia (przynajmniej niektóre) jednak się spełniają…

nagłówek i zdjęcia w tekście: zasoby własne